èeština english polski русский
Logo společnosti - SAM Accouning s.r.o.
SAM Accounting s.r.o.
Vedení účetnictví a daňové evidence pro fyzické i právnické osoby
Facebook
Twitter
Google+
LinkedIn

Email

Tisk

Více

Outsourcing

Co je to outsourcing

Outsourcing můžeme definovat jako využívání externích služeb, kdy činnost, kterou by jinak firma zabezpečovala z vlastních zdrojů, koupí od jiného podnikatelského subjektu jako službu.  Odsunutím doplňkových podnikových činností, např. služeb účetního oddělení ven z podniku za účelem aktivace vlastních zdrojů pro hlavní činnost podnikání, získáte konkurenční výhodu.

Management se tím pádem nemusí věnovat problémům spojených s účetnictvím, které mohou zabrat neúměrné množství času a pozornosti na úkor hlavní činnosti.

Jak funguje

Dle výše zmíněného vám outsourcing účetnictví vyřeší starosti spojené s chodem interního účetního oddělení, mezi něž patří například nábor, udržení kvalitní účetní jednotky a v případě jejího odchodu bezproblémové nahrazení. Odpadají náklady spojené s proškolením účetních.

Odpadá nutnost výběru a následné koupě specializovaného informačního systému, např. softwaru pro vedení mezd. Dle požadavků klienta je možné vedení účetnictví v jeho prostorech, případně kompletní správa účetnictví v naší kanceláři. Pokud si klient nepřeje předávat originální doklady, může si je archivovat u sebe a můžeme pracovat s kopiemi. Doklady je možné zasílat i elektronicky.

Výhody pro Vás jsou tyto: